Ви бажаєте відпочити від міської суєти? Обирайте тихий, сімейний відпочинок на березі Чорного моря в пансіонаті «Вілла Вікторія». Наш заклад був зведений в 2008 році, знаходиться на відстані 300 метрів від моря, поряд з аквапарком. Друга берегова лінія дозволить Вам насолодитися спокійними ночами і повноцінним відпочинком.

       УВАГА!!! У цьому році у нас будуть великі зміни !!! Одне з них це БАСЕЙН З ПІДІГРІВОМ !!! Нові фото будуть викладені в кінці квітня-травні.
       Пансіонат "Вілла Вікторія" розташований на затишному узбережжі Чорного моря, на території курортного селища Залізний. Пансіонат розташований на центральній вулиці курортного селища Залізний Порт, в 300 метрах (5-7 хвилинах ходьби) від моря. Поруч знаходяться кафе, дитяче містечко, продуктові магазини, аптека, зупинка автобусів.
       Друга берегова лінія дозволить вам повною мірою насолодитися спокійним літнім відпочинком і позбавить від шуму нічних дискотек.
        До послуг гостей на території знаходяться: сучасний кафе-їдальня, бар, мангал, КІНОЗАЛ з проектором, де можна подивитися фільми на великому екрані, а дітям пограти у відеоігри, батут і дитячий майданчик з безпечним прогумованим покриттям.